דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
ריהוט משרדי לעסק: מה צריך לדעת


ריהוט משרדי לעסק: מה צריך לדעת

המשרד הוא הבית השני שלכם, גם אם אתם נמצאים בו פחות זמן מאשר בבית בו אתם לנים. הוא הסביבה שבה אתם מסתובבים לאורך יום ולפעמים גם ליל במשמרות לילה, אוכלים בו או בקרבתו את ארוחת הצהריים, מכינים את השתייה שלכם כדי להמשיך ולעבוד בנינוחות, מחפשים את המסמכים החשובים – חוזים, שרטוטים או ספרים שונים שעליהם נשענת עבודתכם, מתקתקים אל המחשב את מחשבותיכם, הרעיונות, הביקורות. אתם אמורים להניב תוצרת טובה בזמן שאתם נמצאים במשרד וזה פועל יוצא של מצב רוח טוב במשרד, ושל עיצוב נעים.

להשקיע בריהוט הטוב ביותר

איך יודעים שריהוט משרדי הוא הטוב ביותר? קודם כל, זהו ריהוט ארגונומי למשרד. רק ציוד משרדי ששומר על בריאות המשתמשים הקבועים בו יכול לייצר מצב שבו לאורך שנים הבריאות של העובדים נשמרת ככל שניתן. אחרי שכבר החלטתם שרוכשים כזה, דנים בעיצוב. ריהוט ארגונומי יכול להיות ריהוט מודולארי, בו כל מרכיב שבריהוט קשור למרכיב אחר – כמו למשל כיסא ושולחן, שולחן ומדף, מדף ותאורה.

לקנות את הציוד באינטרנט

זו לא חוכמה לרכוש ציוד משרדי באינטרנט. החוכמה היא לבחור את הציוד האיכותי והמעוצב הנכון, כך שזו אולי תהיה השקעה יקרה יותר, אבל היא בהחלט "חד פעמית". – זאת משום שלא צריך עוד הוצאה נוספת על הציוד המשרדי האיכותי שברשותכם.

העובדים מתחלפים?

אם ישנו קצב תחלופה מהיר למשתמשים באותו מוצר כמו כיסא או שולחן, חשוב להקפיד על ציוד שאותו ניתן לכוונן באופן שונה. ציוד נטול פונקציונאליות יכול להיות טוב על פי מידות לעובד אחד אולם לעובד אחר בעל מידות גוף שונות – הוא עלול שלא להתאים, אף שלא בידיעתו. אחריות המעסיק היא לדאוג לבריאות העובדים, ומכאן שעליו להמציא להם את הציוד האיכותי והמתאים ביותר שקיים לסביבת העבודה שלהם.
כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2020 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |