דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
רוצים למצוא ריהוט משרד?


רוצים למצוא ריהוט משרד?

משרד הוא המקום האידיאלי לחידוש ולהחלפת ציוד משרדי מכל הסוגים אחת לתקופה. לריהוט המשרדי ישנה השפעה מכרעת על הנוחות שבמקום העבודה, על הרושם הראשוני שלא ניתן לרכוש שיש ללקוחות כלפי המקום וגם השפעה על האוירה המתנהלת במשרד. ישנו ריהוט שישרה אוירה מתקתקה ונינוחה, ריהוט שישרה אוירה תעשייתית מעט מנוכרת אולם מחדדת את החושים ואת המחשבה או ריהוט שיש בו אוירה "פשוטה" ונינוחה, ללא הקדשת מחשבה מיוחדת בנושא האסתטיקה הסביבתית ועיצוב הפנים. אז כאן עולה השאלה איך מוצאים ריהוט משרדי, לאחר שבוחרים את קו העיצוב הרצוי?

תכלית השימוש

השימוש בריהוט המשרדי נגזר לפי הצרכים המשרדיים – יהיה משרד שיש בו דרישה גדולה יותר לפריטי אחסון – למדפים ולארונות, למגירות ולמעמדים שמחזיקים פריטים מאופסנים בסדר מסוים. מאידך, יכול להיות משרד שנדרש ליותר  שולחנות ולכיסאות משרדיים כדי לאייש עמדות מוקד; מי שמעוניין לקבל מעט יותר רעיונות בקשר לאכלוס המשרד בריהוט משרדי מתאים, ניתן לקרוא מדריך לקניית ריהוט משרדי.

שמירה על האסתטיקה

אסתטיקה – אמנם לא אמורה לבוא על חשבון הנוחות והשימושיות – אולם נכון להיום, לכל מוצר היוצא ממפעל לייצור רהיטים ישנו עיצוב ייחודי שיכול להשתלב בסביבה אסתטית ולייצר נוף רגוע. מסיבה זו, חשוב רק לשמור על אחידות בקו העיצובי ובבחירת ריהוט משרדי לבית ולמשרד.

האם להזמין מנגר?

ריהוט פרי עבודת יד של נגר לרוב מצטיין באסתטיקה בלתי ניתנת לתחרות, אולם הארגונומיה של המוצר עדיין אינה מושלמת, משום שהיא לא הייתה בפס ייצור הנדסאי. כאן יש לקחת בחשבון גם עלויות גבוהות, ומשום כך אולי לשלב את פרטי ייצורו של הנגר בפינות ישיבה והמתנה או במוצרים יחידים ולא שבלוניים שנדרשים למשרד באופן יום יומי וקבוע.
כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2020 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |