דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
רגע לפני שמצטערים – תשקלו כספות למשרד


רגע לפני שמצטערים – תשקלו כספות למשרד

רבים נוטים להתעלם מהנושא, אבל גניבות מתרחשות לא רק בקיוסקים או תחנות דלק שכוחות אל, אלא גם בעסקים מסודרים, חברות הייטק ומשרדים, לאור היום וגם כן בעבור בצע כסף בלבד. רבים מן המשרדים כיום, אינם מחזיקים אמצעי מיגון משרדיים דוגמת כספת, וחבל.

בשביל מה צריך כספת יש לי ביטוח על המשרד

נכון, הביטוח יוכל לכסות לכם את עלות הציוד החשמלי והאלקטרוני שנגנב מכם, אולי אפילו גם סכומי כסף שנגנבו מכם בכסף ומזומנים, אך מה שהיא אינה יכולה להחזיר לכם זה סודות מקצועיים וידע. לעיתים פריצות מתרחשות לא רק לשם שדידת כסף, אלא גם לשם שדידת ידע מקצועי וטכני. ידע כזה הוא נכס של הארגון בדיוק כמו החוזים והשיקים שלו והוצאתו לאור, עלולה לפגוע אנושות בארגון או חברה.

כספת- עלות קטנה ותמורה גדולה

אז איך מוודאים שלא תאבדו את המידע שחשוב לכם ואת הכספים? באמצעות  כספת.  יש כיום כל מיני כספות פשוטות יותר ופשוטות פחות. ככל שתקשיעו בכספת עמידה יותר ומתוסבכת יותר, הרי שש סיכוי שגנב מועד יברח ולא יתחיל להתעסק איתה ולבזבז זמן. מצד שני, כספת מתוחכמת יותר עלולה לגרור לא מעט בעיות ותקלות טכניות שיגרמו דווקא לכם, בעליה, להתקע בדיוק כאשר תצטרכו לפתוח ולקחת ממנה משהו. יחד עם זאת, אין תחליף טוב יותר לאחסון כספים ודברי ערך מאשר כספת. בפרט, אם סניף הבנק הקרוב אליכם הוא במרחק הליכה.

כספות משרדיות- ניתן להזמין בכל חברת ציוד משרדי

למרות האמור לעיל, לכספת יש יותר יתרונות מאשר חסרונות. לכן זה מומלץ מאוד לרכוש כספת לארגון שלכם. ניתן כיום לרכוש  כספות משרדיות באיכות טובה מאוד כמעט מכל ספק של ציוד משרדי, דבר שיקנה לכם שקט וגם לחברת הביטוח שלכם לא מעט אושר.
כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2020 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |