דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
עצות לבחירת ריהוט משרדי
עצות לבחירת ריהוט משרדי

סביבת עבודה נוחה יותר יכולה ללכת לשתי קיצוניות שונות; האחת היא הרגשה נוחה "מדי" לעובדים, ואלו שנינוחים מדי בכורסה, עלולים לשקוע במוטיבציה דווקא נמוכה יותר לעבודה; מאידך, סביבת העבודה יכולה להיות פחות נוחה, ולייצר דווקא אז גם פחות עבודה – משום שחלוקת הקשב שוקלת משקל רב את התנאים של ההעסקה. על המעסיק למצוא את אזור הביניים, שבו העובד מייצר במיטב זמנו את התועלת המירבית למעביד. בתוך כך, ניתן להיעזר בסיוע מומחים לעניין, ומלבד זה, להתייחס לטיפים ולעצות שניתן למצוא גם ברחבי האינטרנט מניסיונם של אחרים.

ריהוט – אישי או לא?

יש ריהוט ש"צריך לקחת באופן אישי", ויש ריהוט משרדי כמו למשל שאמור להיות בעל מידות סטנדרטיות ולשרת מוקד עובדים שלם, שיש בו תחלופה ולא תמיד מקומות קבועים לעובדים. מכאן, שרצוי לתכנן באופן מוקדם את ההוצאה הזו, ורצוי לרכוש מוצרים שיכולים להתאים לכמה שיותר אנשים. המשמעות היא, שרצוי שתהיה אחידות מסוימת גם בסגנון העיצוב של המשרד.

השקעה נכונה בציוד האיכותי

בטווח הזמן הארוך יש צורך להשקיע בציוד הנכון כיון שמדובר בכלי עבודה לכל דבר; כיסא אחד שעולה כמה מאות שקלים כפול מספר העובדים בארגון יכול להיות הוצאה משתלמת יותר אם הוא יחזיק מעמד לתקופת זמן ארוכה יותר. לכן, רצוי לשים בצד לרגע את המחיר האטרקטיבי, ולא לומר ש"בעוד שנה – שנתיים הוא יעשה את שלו".

המחיר האטרקטיבי בשוק

המחיר האטרקטיבי בשוק הוא לעתים המחיר המטעה. רצוי לברר מעט יותר אודות האחריות למוצר, ובדרך כלל לא לרכוש את המוצרים שעולים זול יותר ממחיר ממוצע בשוק – אלו מוצרים שכנראה צריך להחליף אותם בשנה – שנתיים הקרובות. המשמעות היא שזה לא כלכלי, ומי יודע אם תוכלו למצוא ציוד משרדי וריהוט משרדי בעל תכונות דומות.
כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2020 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |