דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
איך לרהט משרד, איך מרהטים משרדים


איך לרהט משרד




תפישת המשרד בעיני הלקוח היא החשובה ביותר, אולם בתוך תפישה זו, נכנסת מחשבה רבה המושקעת דווקא בעובדים של המשרד. ככל שלעובדים תהיה אוירה נוחה שמשתמעת מהעיצוב של המשרד – מבחירת הריהוט המשרדי ומיקומו במשרד, קביעת הצבע השולט במשרד וכמות הריהוט שתספק את החדר היא זו שעושה את ההבדל הקטן. ישנם משרדים שבוחרים במעצב פנים המשקיע מזמנו כדי לתכנן את המשרד לפי ראות עינו ותוך הישענות על עקרונות המשרד, וישנו מי שמשקיע פחות במשרד, תוך קיזוז ההוצאות הכספיות ככל שניתן. במקרה השני יש צורך לחשוב בשיטתיות אודות צרכי המשרד ועל בריאות העובדים בו.



ניתן לבצע רכישה גם באמצעות אינטרנט

את רכישת הציוד המשרדי ניתן לבצע גם באמצעות האינטרנט, כפי שניתן לבצע קניות של שלל מוצרים באמצעות האינטרנט, ואפילו בזול. האינטרנט הוא כלי להשוואות מחירים ולמציאת קטלוג בהישג יד, כשמפורטות בו מידות וצבעים שונים – גם אם מדובר על ריהוט יחודי ולא שבלוני, שנמצא בכל רשת מסחרית. רצוי לבצע זאת באופן מושכל, כיון שכיום כל אחד יכול לבנות אתר אינטרנט ולמכור בו מוצרים.



האם לקנות באופן וירטואלי?

בחנויות שונות לריהוט משרדי ניתן גם לגשת ולבדוק את הציוד באופן פיזי, כמו שענקיות הקניות בנושא זה מציעות. היתרון של רכישה באמצעות האינטרנט במקרה זה, היא רכישה מכל מקום שבו נמצאים, לאחר עריכת סקר מחירים גם במקומות אחרים. אין צורך לנסוע למקום ולהזמין, ולעתים קרובות אפילו ההובלה מוזלת או בחינם.



רכישת ציוד משרדי מחו"ל

הציוד המשרדי שמוצג באינטרנט יכול להיות מתוך מותג בין לאומי אותו מייבאים מחו"ל. יש לקחת בחשבון את זמן האספקה ולבדוק אם ישנם סניפים בארץ בהם ניתן לבדוק את המוצר על פי מספר קטלוגי. במקרים אלו,  יש לקחת בחשבון גם עלויות מכס ומשלוח מיוחד – אולם עדיין ישנן פעמים שהעסקה נמצאת משתלמת ונושקת לקו האופנה העכשווי.


 

כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2020 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |