דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
עטים למשרד


עטים למשרד
אין בכלל ספק שכל עסק גדול או קטן זקוק לאספקה שוטפת של ציוד משרדי על מנת שיוכל להתקיים ולתפקד באופן יעיל ברמה היומיומית. הצורך בציוד משרדי אינו מבדיל בין סוגים של בתי עסק ומשרדים, ובין אם מדובר במשרד עורכי דין או בין אם מדובר בחברת אינטראקטיב קטנה, כולם צריכים ציוד משרדי על מנת לבצע את הפעולות הבסיסיות והפשוטות ביותר שבלעדיהם עסק לא יכול לתפקד. פעולות כמו רישום, שליחת דואר או תיוק מצריכות ציוד משרדי כמו עטים או מכתבות למשרד, בנוסף לשולחנות ומחשבים שמהווים ריהוט משרדי הכרחי בדיוק באותה מידה.היכן רוכשים עטים למשרד?

על מנת לייעל את תהליך רכישת הציוד המשרדי עדיף תמיד לעבוד עם כמה שפחות ספקים בכדי למנוע סרבול מיותר. תמיד עדיף לקבל בבת אחת מאותו ספק גם את הציוד המשרדי השוטף כמו עטים, ניירות הדפסה, חומרי ניקוי וכלים חד פעמים לפינת הקפה בנוסף לציוד הקבוע יותר שרוכשים פעם בכמה זמן כמו שולחנות עבודה, מחשבים, כסאות מנהלים ושאר הריהוט המשרדי. כאשר בוחרים את הספק חשוב לוודא שהוא עובד עם המוצרים האיכותיים ביותר, שהוא מעניק אחריות מקיפה לציוד אותו הוא משווק ושהוא מקפיד לגבות מחיר הוגן מהצרכן. כמו כן חברות רבות של ציוד משרדי מעניקות שירותי משלוח חינם, מה שמסייע בהוזלת המחיר ומעניק ראש שקט לאחראי לוגיסטיקה של המשרד.מהו הציוד המשרדי הנכון עבורנו?

ציוד משרדי לרוב נלקח כמשהו מובן מאליו, אך בפועל יש לו השפעה רבה על תדמית העסק או המשרד ועל הרושם אותו הוא יוצר בעיני העובדים והלקוחות הפוטנציאליים. למשל בתחום העטים למשרד. ניתן להזמין עטים סטנדרטים וזולים למשרד, אך בכדי לשדר יוקרה ואיכות ניתן גם להזמין עטי פארקר איכותיים ואפילו לחרוט עליהם את הלוגו של החברה או העסק. 

כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2020 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |