דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
בחירת ריהוט למשרד, בחירת רהיטים משרדיים, ריהוט משרדי בחירה


בחירת ריהוט למשרדברוב העבודות, העבודה מתרכזת בסביבת המשרד עצמו. במקצועות שמחייבים עבודת שטח כמו למשל צילום, כתב שטח, מהנדסים בפועל, סוכני ביטוח ועוד – עדיין אלו יחזרו למשרד בסופו של יום עבודה, כדי לערוך את המסמכים, את הצילומים, את הכתבה. היות וכולם סופו של דבר מבלים במשרד שאליו מזמנים גם אנשים חשובים לפגישות, ישנה חשיבות גדולה לארגון המשרד ולבחירת הרהיטים בו. השהייה במשרד חייבת להיות נעימה ומזמינה, וכך גם הנוחות שבה – אין לבחור את הרהיט על פי התקציב או היופי שבאים על חשבון הנוחות.אילו שאלות לשאול?

בבחירת ריהוט למשרד, מחשבים: איזה גודל משרד יש לנו, ומה חייבים במשרד? לדוגמה: בחדר של 20 מ"ר נכניס 2 שולחנות לפי המבנה של החדר, נזדקק לעוד שני כיסאות משרדיים ואם אנו זקוקים בנוסף לזה גם למיכון משרדי כדוגמת מדפסות,מגרסות ופקסים, חייבים לקחת בחשבון גם את המקום שלהן. האם יש דרישה מיוחדת לעובדים באותו חדר? הם זקוקים גם לארונות או לשידת מגירות לאחסון?מהם מחירי ציוד משרדי?

המחירים של ציוד משרדי משתנים מקמעונאי למשווק אחר, תלוי בחוליה בשרשרת שבה נמצאים. המחירים אמורים ללכת ולתפוח ככל שממשיכים בשרשרת המוכרים (מהיצרן למשווק הראשוני, דרך היבואן ועד למשווק האחרון בשרשרת ולקמעונאי). כך למעשה המחירים לא תלויים רק באיכות המוצר, אלא גם בדרך שעשה מהיצרן ועד לקונה.איך ניתן להוזיל מחירים של ציוד משרדי?

ראשית, רצוי לעשות השוואת מחירי ציוד למשרד. את ההשוואה עושים באתרי אינטרנט – היום כבר לא צריך לצאת מהבית בשביל לבחור רהיט אחד או את כל מקבץ הרהיטים, ומה שיפה בזה, שהכול עשוי להגיע במשלוח אחד. המחירים עשויים לרדת כשרוכשים את המוצרים ישירות מהיצרן לצרכן, וכמובן כשעושים משלוח בודד ממקור יחיד.

כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2020 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |