דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
המדריך לרכישת מדפסת, מדריכים לרכישת מדפסות


המדריך לרכישת מדפסת


 


כשנכנסים לחנויות של ציוד משרדי נוכחים לדעת שיש המון הצעות למדפסות מסוגים שונים – דגמים, פונקציות ושכלולים. בדרך כלל מדובר במדפסת ביתית להזרקת דיו או לפחות כזו שלא מפיקה המון דפים בחודש, או אם מדובר במשרד פעיל ודינאמי שבו מדפיסים הרבה אז רצוי לרכוש מדפסת לייזר, אבל שוב עולות אפשרויות שונות וההתלבטות גוברת. על מנת להבין מה יכול להיות טוב למשרד, חשוב להבין קודם כל מה צרכי המשרד. אם מסתכנים ברכישה של מדפסת לא מתאימה, עלולים להוציא סכומי כסף לא מבוטלים על קניית טונרים למשרד, מה שיכול היה להיחסך בדגם אחר.מדפסת להזרקת דיו – האם זה עסק זול?

נכון שמחירי מדפסות להזרקת דיו פשוט צמחו בשנים האחרונות מאלפי שקלים לעשרה אחוזים ממה שעלו בעבר, אבל העניין פה זה בעצם מחסניות הדיו שעולות הרבה כסף, ולמי שאין מנוי לשירות שליחויות לדיו זה עלול לעלות ביוקר. האם המשרד מדפיס בעיקר טקסטים או גם תמונות? מה כמות ההדפסות? גם אם מדובר בכמות קטנה יחסית להדפסות, אפשר לברר מה כמות הדפים שמחסניות הדיו מפיקות וכמה עולה מחסנית. חשבון פשוט מוביל לכדאיות.מדפסת לייזר?

מדפסות הלייזר נחשבות עדיין לעמידות יותר ולאמינות, וזו גם הסיבה שהן עולות מעט יותר – פשוט לא מחליפים אותן בכל יום. הטונרים עולים זול יותר אמנם – וכמות ההדפסה קטנה. לכן מדפסת לייזר שהיא בגדר רכישה חד פעמית למשרד תהיה טובה.איזה סוג דף?

אתם אוהבים לגוון בגדלי הדפים? התאימו את המדפסת. לא כל מדפסת מכילה מגש ל – A5, או יכולה להדפיס על מעטפות. אם כבר רוכשים מדפסת שהיא מיוחדת בסגולותיה, חשוב לברר איפה ניתן לתקן אותה במסגרת האחריות – האם ניתן לתקנה בארץ ובזול.

כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2020 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |