דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
בחירת כסא משרדי, בחירת כסאות משרדיים, לבחור כסא למשרד


בחירת כסא משרדיאין להטיל זלזול בבחירת הכסא למשרד, גם לעובד הכי זוטר. מי שרוצה תוצאות, יזמן אותם, ויבטיח אותן על ידי הדאגה לפרטים הכי בסיסיים: כסא מותאם. אפשר כמובן לדאוג לכסאות ארגונומיים מתוך מבחר ריהוט ארגונומי למשרד, ואפשר אפילו לחשוב על זה כשבוחרים כסא פשוט ולא יקר במיוחד, שהוא בגובה המתאים, ונותן יציבות לגוף. הגוף השעון במשרד בדרך כלל אינו משנה תנוחה, הגוף הולך ומתכופף ומט ליפול, השרירים בגב נמתחים והגוף מתרגל לאותה ישיבה פגומה. אותה יציבה מלווה את העובד גם בהמשך היום.כסא מנהלים – סמל סטאטוס...של מה?

הכסא מסמל לעתים סטאטוס, כשמדובר בעבודה; יש כסא מנהלים, ויש כסא רגיל של עובד. בכסאות מנהלים יש עניין של להפוך את הכסא לנוח יותר. עם זאת יש להקפיד שהכסא לא יהיה שוקע מדי כדי לא להרדים, ושהגובה שלו יהיה מתואם עם השולחן (צריך אולי למצוא שולחן משרדי תואם) כדי לא לגרום לסינדרום תעלת שורש כף היד.לשבת "כמו שצריך"

 אתם מוצאים את עצמכם מעירים לילדים הקטנים שלכם "לשבת כמו שצריך" – לא להתקרב מדי לדף כדי לא להגדיל את המספר בעיניים, לא להתקרב מדי אל מסך המחשב מאותה הסיבה, ובמקום לשבת כמו שצריך ואפילו לפתח שרירים באופן מאזן, לשבת בתנוחות לא תנוחות על הכיסא, ואחר כך להתלונן על כאבי גב או על בטן שתפחה.איך יושבים כמו שצריך?

מבנה הכסא אמור להיות ארגונומי, כצעד ראשון. רצוי שהכסא יהיה מתכוונן – כל שינוי הכי קטן בזוית משפיע על הבריאות ומשנה את אספקת הדם לאיברים, מאפשר תנועה נכונה לשרירים. הריפוד – שיהיה ריפוד אוורירי, שתהיה בליטה תומכת באזור הגב התחתון, שיהיה ניתן לווסת אותו מבחינת גובה או זוית חיובית או שלילית, כשהגוף רוכן קדימה.

כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2020 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |