דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
שולחן ישיבות שימושי , שולחנות משרדיים שימושיים


שולחן ישיבות שימושי

"מדורת השבט" של המשרד, הוא למעשה שולחן הישיבות המשרדי. הטקס שבכניסה לחדר המושקע ביותר למשרד עושה את האוירה כולה. חדר ישיבות מעצם טבעו הוא המקום בו מתנהלים מפגשים בין אורחים פנים ארגוניים ואורחי חוץ, כשכל אחד מהם צריך לקבל רושם שהוא נמצא במקום ייצוגי ומייצג, לכן המקום ייראה מושקע מאוד בציוד משרדי כמו למשל מקרן ואולי אפילו במסך מגע מתוחכם, בשולחן ישיבות מהודר, בכיסאות משרדיים תואמים ואפילו סולידיים יותר מהמראה הכללי שבמשרד, הכול כדי לשוות מראה של עיצוב אלגנטי למשרד שלך.

צורתו של שולחן הישיבות

בישיבות צריך לראות את כולם, ולא להסתיר אחד את השני. אחת השיטות לכך היא ישיבה סביב שולחן עגול. כך ניתן להבחין בשמות של כל אחד, בתגובות שלו לגבי כל הצעה, לספור את קולו, לוודא שהוא תפש במלוא חושיו את המסר שהועבר בפגישה. התקשורת בין כולם כוללת את היכולת לצפות במסך ממול, לכן השולחן בעל הצורה הטובה ביותר יהיה בצורה של ח' מעוגלת כלפי קיר המסך, כשיו"ר הישיבה ישוב במרכז.

מה צריך עוד להיות בחדר ישיבות?

חדר ישיבות הוא ההזדמנות המושלמת לפרסם מסר מסוים ואפילו להציג את הרעיון שהעסק עומד מאחוריו. במקרים מסוימים, אפילו תמונה מתחלפת יכולה לעשות את שלה ולשלהב את הישיבה, לגרות את החושים ולהדליק עוד ניצוץ לחשיבה. לכן, מי שמעמיד מעמד תצוגה למשרד נוקט באמת מהפעולות השיווקיות הטובות ביותר.

להעמיד לרשות כולם ציוד משרדי

הציוד המשרדי חייב להיות נגיש לכולם, יש בו השראה ליצירה, לשמירה על הערנות ואפילו יש בו מסר שיווקי, כשדווקא בישיבות מחלקים עטים עם פרסומת של העסק או של המסר עליהן. הצבע של העט יתאים לצבע של חדר הישיבות, וצבע שולחן הישיבות יהיה בהתאם.
כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2020 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |